Chat with us, powered byLiveChat

VM Klassisk Styrkeløft 2019 - alle kategorier !

Postet av Hans Martin Arnesen den 2. Jun 2019


VM Klassisk Styrkeløft 2019
VM Klassisk styrkeløft, alle kategorier, arrangeres fra tirsdag
 04. til 
lørdag 15. juni 2019 i Helsingborg, Sverige. 
Det er påmeldt i alt 1.075 deltakere, hvorav 406 damer og 569 herrer.

Stevnet omfatter alle aldersklasser, og Norge stiller med totalt 40 
løftere fordelt på veteran, junior og åpen.

Veteran 70+:
 -72 Anne Mari Clausen (løfter tirsdag 4/6 1800 plattform 2)
 -93 Peer Bjaaland (løfter tirsdag 4/6 0800 plattform 1)

Veteran 60-69:
 -63 Kirsti Løken (løfter tirsdag 4/6 1430 plattform 2)
 -84 Tove Michalsen (løfter tirsdag 4/6 1800 plattform 1)
 -74 Ketil Olsen (løfter onsdag 5/6 1200 plattform 2)
 -83 Tormod Andersen (løfter onsdag 5/6 1200 plattform 1)
 -93 Morten Rygh (løfter onsdag 5/6 0900 plattform 1)
 -105 Jarle Aaberg (løfter onsdag 5/6 0900 plattform 1)
 -105 Eskild Sommernes (løfter onsdag 5/6 0900 plattform 1)
 -120 Rune Johansen (løfter onsdag 5/6 0900 plattform 1)

Veteran 50-59:
 -52 Hege Bubandt Henriksen (løfter tirsdag 4/6 0800 plattform 2)
 -57 Jane Kvelland Berntsen (løfter tirsdag 4/6 1430 plattform 1)
 -72 Line Solheim (løfter tirsdag 4/6 1800 plattform 2)
 -84 Inger Blikra (løfter tirsdag 4/6 1800 plattform 1)
 -93 Ronny Hegge (løfter torsdag 6/6 0800 plattform 1)
 -93 Bengt Eide-Olsen (løfter torsdag 6/6 0800 plattform 1)
 -120 Ronny Andersen (løfter torsdag 6/6 0800 plattform 2)
 -120 Geir Arne Giseth (løfter torsdag 6/6 0800 plattform 2)

Veteran 40-49:
 -63 Manuela Pischel-Bakker (løfter torsdag 6/6 1900 plattform 1)
 -84 Hilde Dretvik (løfter fredag 7/6 0800 plattform 1)
 -84 Kristina Grimstad Nordstrand (løfter fredag 7/6 0800 plattform 1)
 84+ Birgitte Lorentzen (løfter fredag 7/6 0800 plattform 1)
 -74 Jøran Langset (løfter torsdag 6/6 1200 plattform 1)
 -105 Ruben Hoffman Gjelsnes (løfter fredag 7/6 1200 plattform 2)
 -105 Torgeir Skoge (løfter fredag 7/6 1200 plattform 2)

Junior:
 -63 Lena Sjøl (løfter søndag 9/6 0900 plattform 1)
 -63 Frida Aung (løfter søndag 9/6 0900 plattform 1)
 -72 Dina Lorentzen (løfter mandag 10/6 0800 plattform 1)
 -72 Isabell Adolfsen (løfter mandag 10/6 0800 plattform 1)
 -83 Chido Nnoli (løfter søndag 9/6 1200 plattform 1)
 -93 Jacob Florelius (løfter søndag 9/6 1700 plattform 2)
 -93 Joel Immanuel Vikesland (løfter søndag 9/6 1700 plattform 2)
 -105 Damian Steinke (løfter søndag 9/6 1700 plattform 1)

Åpen:
 -72 Maria Letnes (løfter torsdag 13/6 1300 plattform 1)
 -72 Stine Liverød (løfter torsdag 13/6 1300 plattform 1)
 -84 Isabel Carina Nakken Cloin (løfter fredag 14/6 1200)
 -74 Kjell Egil Bakkelund (løfter torsdag 13/6 0900)
 -93 Knut Haraldsen (løfter fredag 14/6 0800 plattform 1)
 -93 André Midtby (løfter fredag 14/6 0800 plattform 1)
 -120 Carl Petter Sommerseth (løfter lørdag 15/6 0900)

Tidsskjema HER 
 Stream og liveresultater HER 
 Direktelenke stream HER 
 Oppdateringer på NSFs Facebook-side 
HER






Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline