Chat with us, powered byLiveChat

Nordisk Mesterskap Ungdom & Junior 2019

Postet av Hans Martin Arnesen den 13. Sep 2019


Nordisk Mesterskap U/J 2019 

Fredag 13. og lørdag 14. september 2019 arrangeres 
Nordisk Mesterskap for ungdom og junior 2019 
i Videbæk, Danmark. 

Norge stiller med 28 deltakere.


Angående stream:

Det danske styrkeløftforbundet har annonsert at stevnet skal streames på deres Twitch, 
men de har ikke gitt ut noen lenke ennå. Lenke vil sannsynligvis publiseres på deres Facebook-side og/eller på Nordic Powerlifting Federations nettside:

https://www.facebook.com/styrkeloft/
https://npfpower.wordpress.com/

Styrkeløft Klassisk

Ungdom
-52 Selma K. M. Ramberg (løfter fredag fra 1000)
-63 Juliane Slettnes (løfter fredag fra 1000)
-72 Yasmina Havnen (løfter fredag fra 1000)
-84 Sofie Horne (løfter fredag fra 1000)
-53 Daniel Andersen Nielsen (løfter fredag fra 1000)
-74 Lars Monsen (løfter fredag fra 1000)
-83 Emil Torjusen (løfter fredag fra 1000)
-93 Victor Stey (løfter fredag fra 1000)

Junior
-52 Camilla Vik Nygård (løfter fredag fra 1500)
-52 Irina Melkild (løfter fredag fra 1500)
-57 Mia M. R. Storstad (løfter fredag fra 1500)
-72 Renate Algrøy (løfter fredag fra 1500)
-74 Simen Johnson Myrvold (løfter fredag fra 1500)
-83 Thomas Lillejord (løfter fredag fra 1500)
-93 Jacob Florelius (løfter fredag fra 1500)
-93 Joel Vikesland (løfter fredag fra 1500)
-105 Damien Steinke (løfter fredag fra 1500)
-105 Espen Kolltveit (løfter fredag fra 1500)
-120 Anders Brøten Lillemoe (løfter fredag fra 1500)
-120 Tommy Hetland (løfter fredag fra 1500)

Benkpress Klassisk

Junior
-63 Stella Eide-Olsen (løfter lørdag fra 1000)
-83 Magnus Eide Knutsen (løfter lørdag fra 1000)
-105 Joakim Pedersen (løfter lørdag fra 1000)

Styrkeløft Utstyr

Ungdom
-83 Ludvik Moen (løfter lørdag fra 1200)

Junior
-83 Chido Nnoli (løfter lørdag fra 1200)
-83 Kasper H. Andersen (løfter lørdag fra 1200)
-93 Hermann Moen (løfter lørdag fra 1200)

Benkpress Utstyr

Junior
-63 Elise Novum (løfter lørdag fra 1500)

Trenere:
Jørgen Hansen
Svein Magne Malmedal
Marthe Stavik Aas
Marius Arnesen
Gretar Hrafnsson
Carl Yngvar Christensen

Dommere:
Per Øyvind Fjeld Kat. 1
Stian Botnen Kat. 2

Tidsskjema HER
Stream – se toppen av saken
Oppdateringer på NSFs Facebook-side 
HER



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline